Shrnovací lamelové dveře

Shrnovací plastové lamelové dveře jsou moderní doplněk vhodný pro bytové i nebytové interiéry. Slouží především jako náhrada klasických dveří. Výhodou je nehlučný provoz a velká úspora prostoru – po shrnutí zabírají minimum místa. Ideální použití také jako předělovací stěny pro praktické rozdělení velkých prostor.

Shrnovací dveře jsou vyráběny z kvalitního materiálu se širokým výběrem barev a povrchových úprav, různými druhy skleněných výplní. Samozřejmostí je nabídka doplňků ke zhotoveným dveřím – madla, kliky.

Používají se všude tam, kde je třeba vytvořit optický i akustický předěl mezi místnostmi. Přednosti těchto dveří spočívají v úspoře místa oproti klasickým dveřím, mají tichý a bezporuchový provoz i vysokou spolehlivost.

Díky jednoduché konstrukci je lze snadno osadit do ocelových nebo dřevěných zárubní, zděných průchodů, předsíní bytů, kanceláří i společenských místností.

Dodávají se v široké škále barev a proto není problém vždy vybrat provedení dle vkusu nebo potřeb zákazníka. Jedinou doporučenou údržbou je omytí potahu dveří vodou se saponátem.

   
 

Velux....

Napište nám
Pavel Jošt - sídlo firmy

Ulice:  Třibřichy 77
Město:  Chrudim
PSČ:   537 01

IČO: 49808419
DIČ: CZ7103283143

Mobil:  +420 604 288 428
Mobil:  +420 724 169 129

paveljost@seznam.cz
MAPA: SÍDLO FIRMY

 

Další naše pobočky naleznete ve městech:

  • Pardubice
  • Holice
  • Nový Bydžov
  • Hradec Králové
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
Naše vizitka

Akční nabídka

Horizontální žaluzie

vhodné do všech oken
- ovládané šňůrkou a pevným táhlem, provedení standart a celostínící

Vzorník AL lamel horizontálních žaluzií.

Co možná nevíte!

Látkové rolety

Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

STANDARD - před okenní otvory
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem
- ovládání motorem na ruční spínač
- ovládání motorem na dálku

LUX - na okenní křídla
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem

STŘEŠNÍ - do střešních oken
- ovládání ruční

Textilní roleta do střešního okna.

VELUX

ZAJISTÍME VÁM PRODEJ I MONTÁŽ VÝROBKŮ ZNAČKY VELUX

Jsme na facebooku :-)