predokenni rolety chrudim,venkovni rolety pardubice

PŘEDOKENNÍ ROLETY se ve stále větší míře stávajíoblíbeným doplňkem našeho obydlí spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů v zimních a klimatizaci v letních měsících. Jedná se o investici, která se majiteli rozhodně vyplatí!!!

TYPY ROLET:

Venkovní rolety nadokenní provedeníPŘEDOKENNÍ ROLETY S VIDITELNÝM BOXEM PRO DODATEČNOU MONTÁŽ

Roletové systémy určené zejména pro dodatečnou montáž. Nezasahují do stávajícího stavebního otvoru a zachovávají co největší světlost otvoru. Lamelový pancíř je navíjen do hliníkového boxu umístěného na vnější straně. Tento systém umožňuje také vytvoření tzv. dvojrolety bez omezení šířky či realizaci speciálního výklopného systému. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového systému.
 

 

Venkovní roleta s fasádním boxemPŘEDOKENNÍ ROLETY SE ZAOMÍTACÍM BOXEM

Ideální a nejelegantnější řešení na trhu určené zejména pro novostavby a rekonstruované objekty. Box rolety je zaomítatelný a odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem a není tedy nikterak viditelný. Tento systém umožňuje vytvoření tzv. dvojrolety bez omezení šířky či realizaci speciálního výklopného systému. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového systému.

 

Venkovní roleta s klasickým boxem pro dodatečnou montáž 1 ROLETY PRO VARIABILNÍ POUŽITÍ A DO ROLETOVÝCH PŘEKLADŮ

Roletový systém universálního použití dodávaný v provedení bez boxu. Takovýto systém je vhodný pro montáž do připravených roletových schránekznámých výrobců. Používá se také pro atypická řešení či realizace v interiéru jako náhrada dvířek kuchyňských skříněk apod.

 

Venkovní roleta s klasickým boxem pro dodatečnou montáž 2NADOKENNÍ ROLETOVÝ SYSTÉM

Roletový systém s boxem umístěným směrem do místnosti mezi oknem a horní stranou otvorů. Montáž tohoto plastového boxu je provedena ještě před samotným osazením okenního rámu. Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Jedná se v podstatě o levnější variantu oblíbeného systému se zaomítacím boxem, jelikož zde není box zvenku nikterak viditelný.

 

ROLETY S INTEGROVANOU SÍTÍ PROTI HMYZU

Jedná se o moderní řešení kombince rolety a sítě proti hmyzu. Hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu, přičemž chod sítě je naprosto nezávislý na roletovém systému. Optimální utěsnění zajišťují kartáčky umístěné ve vodících a koncových lištách.

 

Venkovní roleta s klasickým boxem pro dodatečnou montáž 6

ROLETY DO STŘEŠNÍCH OKEN

Roletový systém pro střešní okna jakéhokoli typu. Manipulace s roletou je nezávislá na stavu otevření či zavření samotného okna.

 

 

 

ROLETY PRO ZIMNÍ ZAHRADY

Venkovní roleta s klasickým zaobleným boxem pro dodatečnou montáž 3

Použití zcela odlišného a jedinečného systému rolety. Samotné rolety mohou být instalovány a ovládány v téměř vodorovné poloze za pomocí elektropohonu. samozřejmostí je provedení roletového systému s prohnutými vodícími lištami apod.

 

OVLÁDÁNÍ ROLET

POPRUHEN, ŠŇŮROU NEBO KLIKOU
Každá varianta má sví specifické výhody. Popruh se mnohem lépe drží v ruce, ale musí být vyveden z boxu přímo. Šňůru jze bez jakýchkoliv problémů vést např. skrz zeď a to za použití bowdenu. Držení je již méně pohodlné.

POMOCÍ PRUŽINY
Tento způsob ovládání se používá především u skříní, výkladů, průchodů a vchodových dveří. Pružina roletu sama nenavíjí , jako u klasických textilních rolet, pouze ulehčuje člověku práci při otevírání rolety. K roletě se na přání zákazníka dodává také zámek.

MOTORICKÉ S MOŘNOSTÍ DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ
Nejelegantnějším řešením ovládání roletových systémů vhodným pro všechny typy a velikosti rolet je použití speciálních trubkových pohonů. V tomto případě si můžeme namyslet různé moderní prvky a funkce, které dále zpříjemňují samotné použití rolet. Takovými jsou zejména dálkové ovládání, centrální či skupinové ovládání, klíčové spínače, sluneční či větrná čidla, programovatené hodiny a mnoho dalších.

PROČ PRÁVĚ VENKOVNÍ ROLETY?

ÚSPORA NÁKLADŮ
Roletové systémy jsou vynikajícím nástrojem k dosažení úspor v nákladech na neustále se zdražující energie. Ať už se to týká nákladů na vytápění v zimních či klimatizaci v letních měsících.

OCHRANA PROTI SLUNCI
V letních horkých dnech, kdy se z Vašeho obydlí stává nesnesitelný "skleník", Vám pomohou předokenní rolety MONIROL. Elektricky ovládané rolety mohou být automaticky zatženy např. při určité intenzitě  slunčního svitu.

BEZPEČNOST A OCHRANA MAJETKU
Je dokázáno, že jsou předokenní rolety výrazným pomocným prvkem v ochraně příslušné nemovitosti před nezvanými hosty. V případě odjezdu na dovolenou jednoduše spustíte rolety a výrazně tím ztížíte přístup do Vašeho obydlí.

OCHRANA PŘED NEPŘÍZNIVÝM POČASÍM
Roletové systémy spolehlivě chrání okna a okenní rámy před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy.

ELEGANCE A PESTROST BAREV
Rolety jsou pochopitelně také významným dekoračním prvkem obydlí. Proto je škála jejich barevného provedení opravdu široká. Ať už se jedná o imitace dřeva či možnost lakování v jakékoliv barvě vzorníku RAL.


Velux....

Napište nám
Pavel Jošt - sídlo firmy

Ulice:  Třibřichy 77
Město:  Chrudim
PSČ:   537 01

IČO: 49808419
DIČ: CZ7103283143

Mobil:  +420 604 288 428
Mobil:  +420 724 169 129

paveljost@seznam.cz
MAPA: SÍDLO FIRMY

 

Další naše pobočky naleznete ve městech:

  • Pardubice
  • Holice
  • Nový Bydžov
  • Hradec Králové
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
Naše vizitka

Akční nabídka

Horizontální žaluzie

vhodné do všech oken
- ovládané šňůrkou a pevným táhlem, provedení standart a celostínící

Vzorník AL lamel horizontálních žaluzií.

Co možná nevíte!

Látkové rolety

Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

STANDARD - před okenní otvory
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem
- ovládání motorem na ruční spínač
- ovládání motorem na dálku

LUX - na okenní křídla
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem

STŘEŠNÍ - do střešních oken
- ovládání ruční

Textilní roleta do střešního okna.

VELUX

ZAJISTÍME VÁM PRODEJ I MONTÁŽ VÝROBKŮ ZNAČKY VELUX

Jsme na facebooku :-)