Sítě proti hmyzu

V naší nabídce můžete najít nejen sítě pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a šetrně umístěné na Vaše okno jakéhokoliv typu nebo v dveřním rámu s možností samozavíratelných pantů. Jsou zde také sítě rolovací a posuvné, které nabízí opravdový luxus ovládání a působí svým dojmem velmi vznešeně. Pro náročnější jze síť umístit přímo do roletového boxu a vytvořit tak celistvý prvek stínění s ochranou před nepříjemným hmyzem.

PEVNÉ OKENNÍ SÍTĚ

Pevné sítě se nabízí jako elegantní a cenově příznivá možnost ochrany oken před obtížným hmyzem. Na výběr je z několika typů profilů vyznačujících se jemnými a hladkými liniemi. Díky široké barevné škále i možnosti použití renolitových folií tak tyto sítě plně splynou s okenním rámem jakéhokoliv typu. U pevných sítí není třeba nikterak vrtat či podobně zasahovat do okenního rámu a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché. Další, često podceňovanou skutečností, je určitá funkce tepelné izolace pevných sítí. V tomto směru patří pevné sítě MINIROL k tomu absolutně nejlepšímu na trhu.

VÁLCOVANÝ PROFIL je základní variantou pevných sítí, přičemž lem dopomůže k dokonalému překrytí okenního rámu.

EXTRUDOVANÝ PROFIL je luxusnější a také kvalitnější variantou pro pevné sítě, zajišťující dokonalé vypnutí síťoviny. Odpadá tak nutnost použití příčky a nabourání výhledu z okna.

OKENNÍ SÍTĚ INTEGROVANÉ DO ROLETOVÉHO SYSTÉMU

Integrovaná síť proti hmyzu je komplexním řešením zastínění a ochrany proti hmyzu. Díky kombinaci roletového systému MINIROL a sítě proti hmyzu Vám tento systém zaručí maximální ochranu nejen proti nepřízni počasí, hluku, a vloupání, ale i před obtížným hmyzem. Hřídel s pružinou zajišťující stálé napětí rolovací sítě je uložena přímo v roletovém boxu.

 

 

 

PEVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ

Stejně jako pevné okenní sítě se pevné dveřní sítě vyznačují vysokou kvalitou provedení a tedy dlouhou životností za příznivou cenu.
Kromě standartní síťoviny lze u dveřních sítí a u oken menších rozměrů užít také síťovinu s vyšší odolností vůči drápkům domácích mazlíčků tzv. PETSCREEN. Abychom však docílili dokonalého vypnutí, lze tuto síťovinu použít pouze v kombinaci s extrudovaným profilem.

POSUVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ

Posuvné dveřní sítě patří mezi nejnovější produkty značky MINIROL vyznačující se jednoduchou konstrukcí a díky tomu samozřejmě příznivou cenou. Samotný chod posuvné sítě je velice jenmý a tichý. Díky magnetickému uchycení pohyblivých jezdců je manipulace s křídlem sítě velice snadná. také u posuvných sítí lze využít široké nabídky barev a fólií, čímž zajistíme dokonalý soulad s jakýmkoliv typem dveřního rámu.

ROLOVACÍ SÍTĚ

Rolovací sítě jsou moderním trendem v oblasti ochrany před obtížným hmyzem. Kromě rolovacích rítí integrovaných do roletového boxu lze podobný systém využít pro síť samostatnou. Rolovací síť se pohybuje ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Rolování sítě je zjednodušeno pomocí speciální hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.


Velux....

Napište nám
Pavel Jošt - sídlo firmy

Ulice:  Třibřichy 77
Město:  Chrudim
PSČ:   537 01

IČO: 49808419
DIČ: CZ7103283143

Mobil:  +420 604 288 428
Mobil:  +420 724 169 129

paveljost@seznam.cz
MAPA: SÍDLO FIRMY

 

Další naše pobočky naleznete ve městech:

  • Pardubice
  • Holice
  • Nový Bydžov
  • Hradec Králové
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
Naše vizitka

Akční nabídka

Horizontální žaluzie

vhodné do všech oken
- ovládané šňůrkou a pevným táhlem, provedení standart a celostínící

Vzorník AL lamel horizontálních žaluzií.

Co možná nevíte!

Látkové rolety

Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

STANDARD - před okenní otvory
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem
- ovládání motorem na ruční spínač
- ovládání motorem na dálku

LUX - na okenní křídla
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem

STŘEŠNÍ - do střešních oken
- ovládání ruční

Textilní roleta do střešního okna.

VELUX

ZAJISTÍME VÁM PRODEJ I MONTÁŽ VÝROBKŮ ZNAČKY VELUX

Jsme na facebooku :-)