Zasklení balkónů a lodžií

Zasklení balkonu stejně tak jako zasklení lodžie rozšiřuje užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Zasklení balkonu i zasklení lodžie dává také vzniknout prostoru, jenž slouží zároveň jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti a extrémním teplotám. Zasklení lodžie představuje rovněž úsporu nákladů na vytápění bytu. Společnost ALUMISTR je výrobcem obou typů zasklívacích systémů pro zasklení balkonu i zasklení lodžie – rámového a bezrámového. Při využití bezpečnostního skla a uzamykatelné varianty zasklení balkonu a zasklení lodžie, slouží zasklení také jako účinná překážka proti vloupání.

AluPlus - rámový zasklívací systém

Fotogalerie

Detaily

Zasklení balkónů a lodžií, AluPlus: možnosti provedení

 

Jde o systém zasklení balkonu nebo zasklení lodžie, kdy je hliníkový rám osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm nebo izolačním dvojsklem o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný a to ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny. Ovládání je velmi jednoduché a provoz téměř bezúdržbový. Systém AluPLus pro zasklení balkonu je použitelný i pro zasklení lodžie a montuje se rychle a bezpečně bez použití lešení či lávky. Více informací o systému AluPlus

 

AluCombi - rámový zasklívací systém

Zasklení balkónů a lodžií, AluCombi: možnosti provedení

Detaily

 

Provedení a možnosti výplní tohoto systému zasklívání balkonů a zasklení lodžií se shodují s rámovým systémem AluPlus. Liší se tvarem vertikálních profilů, které jsou robustnější a tužší předurčené do vyšších stavebních otvorů. Tyto profily zároveň slouží jako madlo po celé své délce. Více informací o systému AluCombi - sytému pro zasklení balkonu nebo zasklení lodžie.

 

AluFlexi - rámový zasklívací systém

Systémové řešení vychází z rámového systému AluPlus. Hlavním rozdílem tohoto sytému pro zasklení balkonu a zasklení lodžie je způsob uchycení křídla a typ kolejnice v horní části. Největší výhodou tohoto systému je snadné vyrovnání nerovností konstrukcí až do 50mm. Více informaci o systému AluFlexi-rámový - systému pro zasklívání balkonů nebo zasklení lodžií.

 

 

AluVista - bezrámový zasklívací systém

Zasklení balkónů a lodžií, AluVista: možnosti provedení

Detaily

 

Zasklívací systém zasklívání balkonů a zasklení lodžií bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel ve vodících kolejnicích. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu. Více informací o systému AluVista.

 

AluVerso - bezrámový zasklívací systém

Zasklení balkónů a lodžií, AluVerso: možnosti provedení

Detaily

 

 

Systémové řešení vychází z bezrámového systému AluVista. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Systém zasklívání balkonů nebo zasklení lodžií AluVerso je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Hlavní předností systému AluVerso je možnost totálního otevření zasklené plochy balkónu. Více informací o systému AluVerso.

 

AluFlexi - bazrámový zasklívací systém

Systém je téměř shodný se systémem AluFlexi-rámový. Základem AluFlexi-bezrámový je využití čirého kaleného skla o tloušťce 6mm, díky jehož speciálnímu uchycení zde nejsou vertikální profily. Absenci vertikálních profilů zde nahrazuje silikonové těsnění. Samotný systém zasklení balkonu a zasklení lodžie, pak budí dojem jednolité skleněné plochy. Více informaci o systému AluFlexi-bezrámový.

 

 


Velux....

Napište nám
Pavel Jošt - sídlo firmy

Ulice:  Třibřichy 77
Město:  Chrudim
PSČ:   537 01

IČO: 49808419
DIČ: CZ7103283143

Mobil:  +420 604 288 428
Mobil:  +420 724 169 129

paveljost@seznam.cz
MAPA: SÍDLO FIRMY

 

Další naše pobočky naleznete ve městech:

  • Pardubice
  • Holice
  • Nový Bydžov
  • Hradec Králové
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
Naše vizitka

Akční nabídka

Horizontální žaluzie

vhodné do všech oken
- ovládané šňůrkou a pevným táhlem, provedení standart a celostínící

Vzorník AL lamel horizontálních žaluzií.

Co možná nevíte!

Látkové rolety

Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

STANDARD - před okenní otvory
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem
- ovládání motorem na ruční spínač
- ovládání motorem na dálku

LUX - na okenní křídla
- ovládání ruční kuličkovým řetízkem

STŘEŠNÍ - do střešních oken
- ovládání ruční

Textilní roleta do střešního okna.

VELUX

ZAJISTÍME VÁM PRODEJ I MONTÁŽ VÝROBKŮ ZNAČKY VELUX

Jsme na facebooku :-)